Kaşe

Kategoriler:

350,00 

( 0 yorumlar )
Model *

Mürekkep Rengi
Kırmızı
Mavi
Siyah
Adet
Tasarım Dosyası
Dosyaları sürükleyin ya da YÜKLE
Kaşe Bilgileri
Total:


Açıklama

 

Kaşe Hakkında

Kaşe, firma veya bireylerin evrak onaylamak için kullandıkları araçtır ve kullanımı tüzel kişi ve şirketler için yasal olarak zorunludur. Kaşe üzerinde telefon, adres, vergi numarası, şirket veya şahıs adı gibi bilgiler bulunmaktadır. Yetkili kişiler ıslak imza yerine pratik olması açısından kaşeyi tercih etmektedirler.

Standart kaşelerde 4 farklı boyut seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; 10 x 26.5 mm (Model 910) , 16 x 41 mm (Model 911) , 19 x 51 mm (Model 912) ve 58 x 22 mm’dir (Model 913). Dilediğiniz boyuttaki kaşeyi, istediğiniz renk seçeneği ile hemen sipariş verebilirsiniz. Mavi, siyah ve kırmızı olmak üzere 3 adet renk seçeneği bulunmaktadır.

Print Dükkan‘da kaşe siparişi vermek çok kolay. Ürün formunu doldurun ve bize kaşede yer almasını istediğiniz bilgileri gönderin. Ekibimiz hızlıca kaşelerinizi hazırlayıp kapınıza kargolayacaktır.

Kaşe Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Şirket bilgilerini içeren, firma adına hazırlanacak kaşelerde 19 x 51 mm (Model 912) veya 58 x 22 mm (Model 913) boyutlarını tercih etmenizi öneririz.
  • Kaşe bilgilerini doğru yazdığınızdan emin olun. Harf ve rakam hatası olmamasına dikkat ediniz.
  • Dilerseniz çıkartmak istediğiniz kaşeye ait bilgileri formdaki dosya yükleme kısmından da gönderebilirsiniz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kaşe” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir