Broşür

Kategoriler:

320,00 

( 0 yorumlar )
Kağıt Çeşidi
*
Boyut *

Total:


Açıklama

Broşür Hakkında

Broşür, firmaların ve işletmelerin ürünlerini veya vermiş oldukları hizmetleri tanıtan basılı kitapçıktır. Günümüzde tanıtım kampanyaları ağırlıklı olarak dijital platformlar üzerinden yapılsa da broşürlerin bıraktığı etki hala eskimemiştir ve firmalar tarafından halen tercih edilmektedir.

Broşür fiyatları basıldığı kağıt türü ve adetine göre farklılık gösterir. Broşür baskılarınız bir veya birden çok sayfa olabileceği gibi katlamalı ve kırımlı şekilde de hazırlanabilmektedir.

Hazırladığınız broşür tasarımlarınızı sitemiz Print Dükkan üzerinden bize ileterek hemen broşür baskı siparişi verebilirsiniz. Ürün formunu doldurun ve siparişinizi oluşturun. Tasarım desteğine ihtiyacınız varsa “Tasarım desteği istiyorum.” kutucuğuna tıklayarak ekibimizden tasarım desteği alabilirsiniz.

Broşür Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?
  • Broşür üzerinde yazılan mesajların kısa ve net olması okunurluk açısından önem taşır.
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF (.pdf) formatında gönderin.
  • Göndereceğiniz tasarım dosyasının vektörel olması, baskı çözünürlüğü açısından önemlidir.
  • Broşür üzerindeki yazılı bilgilerin kontrol edilmesi
  • Baskının sıvı temasından korunması açısından selefon kaplama yaptırmak gerekebilir.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Broşür” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir