Şeffaf Kartvizit

Kategoriler:

2.000,00 

( 0 yorumlar )
Tasarım Yönü
Adet

Materyal
*
Kenar Kesim
Total:


Açıklama

Şeffaf Kartvizit Hakkında

Şeffaf kartvizit, pvc ile üretilen bir kartvizit türüdür. Bu kartvizit türü diğer baskı materyallerine göre suya karşı daha dayanıklıdır. Malzemenin tamamı plastik ile üretildiğinden su ve darbeye karşı dayanıklılığı yüksektir. Şeffaf kartvizit görsel olarak çok şık bir görünüme sahiptir. Bu yüzden firmanızın tanınırlığını arttırmak açısından büyük bir görsel etkiye sahip olduğundan tercih edilmektedir.

Şeffaf kartvizit fiyatları adet bazında hesaplanır. Yüksek adette yapılması önerilmektedir. 500 adet,1.000 adet genellikle tercih edilmektedir.

Şeffaf kartvizit ebatları sıklıkça 85×55 cm kullanılmaktadır. Kişiye özel boyutta baskı yapılabilir.

Şeffaf Kartvizit Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Şeffaf Kartvizit tasarımın vektörel olması
  • Şeffaf Kartvizit tasarımda yazılı bilgilerin kontrol edilmesi
  • Seçtiğiniz  Şeffaf kartvizit tasarımın firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak dizayna sahip olması
  • Şeffaf Kartvizit kullanım ihtiyacının ne kadar olduğu, kartvizit baskısı ihtiyacına göre miktar belirlenmelidir. 
  • Şeffaf Kartvizit baskısı genelike tek yüz yapılmaktadır.

Diğer kartvizit çeşitlerini görmek için lütfen kartvizit kategorisini inceleyin.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Şeffaf Kartvizit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir