Kupa Bardak Baskı

Kategoriler:

350,00  500,00 

Stokta yok


Açıklama

 

Kupa Bardak Baskı Hakkında

Kupa Bardak Baskı, en popüler promosyon ürünlerden bir tanesidir. Dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilir ya da firmanızın marka bilinirliğini arttırmak adına üstüne logonuzu bastırarak müşterilerinize verebilirsiniz. Kullanışlı olmasından dolayı sevdikleriniz veya müşterileriniz bu ürünü kullandıkça sürekli sizi hatırlayacaklardır.

Print Dükkan‘da kupa bardak baskı siparişi vermek gerçekten çok kolay. Ürün sayfasından tasarımınızı yükleyin ve siparişinizi oluşturun. Tasarım onay sürecinden sonra baskınız işleme alınır ve bittikten sonra kargo ile kapınıza kadar teslim edilir. Kupa Bardak Baskı fiyatları ürün adetine göre hesaplanmaktadır.

Kupa Bardak Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Kupa Bardak Baskısı yüksek sıcaklıkta alındığından dolayı baskı sürecinde renk ayarları yapılabilmektedir. Bundan dolayı lütfen mümkünse tasarım dosyasını vektörel olarak çalışın. Fotoğraf baskıları üzerinde renk kontrolümüz daha kısıtlı olduğundan dolayı renk farklılıkları oluşabilmektedir.
  • Fotoğraf baskılarınızın güzel çıkması için lütfen dosyalarınızı uygun çözünürlükte göndermeye özen gösterin.
  • Tasarımınız onay aldıktan sonra baskı sürecine geçilir. Bu noktadan sonra tasarımda değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İlerliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.