Yelken Bayrak Baskı

400,00 

( 0 yorumlar )
Ebat *

Adet
Total:


Açıklama

 

Yelken Bayrak Baskı Hakkında

Yelken bayrak, özellikle son yıllarda dış mekan tanıtım faaliyetleri için kullanımı artmaya başlamış olan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Fuar ve organizasyon faaliyetlerinin yanı sıra KOBİ’lerin de mağaza dışında bu ürünü kullandıklarını görmek mümkün. Yelken bayrak kumaşı üzerine logonuzu bastırarak firmanızın daha çok dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Print Dükkan üzerinden yelken bayrak siparişi vermek için ürün formunu doldurun. İstediğiniz içeriği seçtikten sonra bayrak ebatını belirleyin ve adet bilgilerini girin. Ardından tasarım dosyanızı yükleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tasarımınız yoksa bu konuda ekibimizden yardım talep edebilirsin. Sipariş verirken “Tasarım desteği istiyorum.” kutusuna tıklayarak Print Dükkan ekibinden tasarım desteği alabilirsin.

Yelken Bayrak Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Doğru kalitede baskı alabilmemiz için lütfen dosyanızı .pdf formatında gönderin.
  • Bayrak kumaşı üzerine alınan baskılarda renk farklılıkları görülebilir. Mümkünse Pantone renklerini tercih ediniz.
  • Tasarımınızda yazım hatası olmamasına özen gösterin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamaz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yelken Bayrak Baskı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir