Yaka Kartı

Kategoriler:

600,00 

( 0 yorumlar )
Baskı Yönü
Materyal *

WeTransfer Link
50MB'dan büyük olan dosyalarınızı WeTransfer üzerinden gönderip, linki buraya yapıştırabilirsiniz.
Total:


Açıklama

 

Yaka Kartı Hakkında

Yaka kartlarını fuar ve organizasyonlarda herkesin boynunda görmüşsünüzdür. Akreditasyon ve güvenlik açısından önem teşkil eden yaka kartı üzerinde kişilerin kimlik ve yetki bilgileri yer almaktadır. Günümüzde yaka kartları üzerine özel QR kodları bastırılarak bu kartlar aynı zamanda kartvizit yerine de geçmektedir. Yaka kartları kurumsal firmalar içerisindeki personel tarafından da kullanılabilmektedir.

Yaka kartlarının basılacağı materyal ihtiyaca göre değişebilir. Tek seferlik fuar ve organizasyonlarda daha ekonomik kağıt çeşitleri tercih edilirken, kurumsal firmalar içerisinde uzun süreli kullanım için uzun ömürlü materyaller tercih edilmektedir. Yaka kartları yanında boyuna asmak için kullanacağınız kıskaçlı ip ile birlikte temin edilir.

Print Dükkan en uygun yaka kartı siparişlerinizi sizin için hazırlar. Sipariş vermek için ürün formu üzerinden adet girin ve bize tasarımınızı gönderin. Eğer bir tasarım dosyanız yoksa bize kimlik bilgilerini ve yer alacaksa eğer kişi fotoğraflarını ürün formu üzerindeki dosya yükleme alanından bize gönderebilirsiniz. Birden fazla olan dosyalarınızı bize sıkıştırıp (.zip veya .rar) gönderebilirsiniz. Ekibimiz sizin için yaka kartınızı tasarlayacaktır.

Yaka Kartı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Lütfen göndereceğiniz kimlik bilgilerini kontrol edin. Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Lütfen birden fazla olan dosyalarınızı sıkıştırarak (.zip veya .rar) gönderin.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yaka Kartı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir