Kartvizit

Kategoriler: ,

300,00 

( 0 yorumlar )
Tasarım Yönü
Kağıt Türü
*
Adet

Total:


Açıklama

 

Kartvizit Hakkında

Kartvizit, matbaacılık sektöründeki en popüler ürünlerin başında gelmektedir. Tanıtım ve iletişim adına yapılacak en mantıklı ve en ekonomik yatırımlardan birisi olduğundan dolayı, günümüzde dijital mecralarda yapılan reklam faaliyetlerinin popülerleşmesine rağmen firmalar hiç bir zaman kartvizit bastırmaktan vazgeçmediler. Kısacası kartvizitler iş dünyasının olmazsa olmazlarından birisidir. Toplantılarda, fuarlarda ve iş görüşmelerinde sıklıkla kartvizit kullanılmaktadır.

Kartvizit üzerinde kişilerin kendi ve çalışmakta olduğu firma veya işletmelerin iletişim bilgileri yer alır. Bu kartlar sayesinde kişiler, hiç vakit kaybetmeden, pratik bir şekilde iletişim bilgilerini paylaşarak iş bağlantıları kurabilmektedirler. Kartvizit üzerindeki tasarımlar tanıtım açısından önem arz etmekle birlikte müşterilerinize kurumsal bir imaj bırakmanızı sağlar. Orjinal kartvizit tasarımları akılda kalıcı etkiye sahiptir.

Kartvizit baskı fiyatı hesaplaması yapılırken standart kartvizitin baskı boyutu ve kartvizitin basılacağı kağıt çeşidi dikkate alınır. Genellikle firmalar arasında en çok tercih edilen kartvizit ebatları 8.5 x 5.5 cm’ dir. Bunun dışında firmaların kartvizit tasarımlarına göre baskı ebatları farklılık gösterebilir.

Kartvizit baskılarınızı Print Dükkan üzerinden sipariş vermek çok kolay. Ürün sayfasındaki formu doldurduktan sonra tasarımınızı yükleyin ve sepete atın. Dilerseniz ekibimiz kartvizit tasarımınızı hazırlamanızda size destek olabilir. Bunun için ürün sayfasındaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğini tıklayarak kartvizit üzerinde olmasını istediğiniz bilgileri girebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra ekibimiz siparişi inceler ve tasarım onay sürecinden sonra baskılarınızı hızlıca hazırlanır ve kargonuz kapınıza kadar teslim edilir.

Kartvizit Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • En net baskı sonucunu elde etmek için tasarım dosyanızı bize vektörel olarak göndermelisiniz.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF formatında gönderin.
  • Kartvizit üzerinde yer alan bilgileri lütfen kontrol edin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.
Diğer kartvizit çeşitlerini görmek için lütfen kartvizit kategorisini inceleyin.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kartvizit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir