Fotokart

Kategoriler:

40,00 

( 0 yorumlar )
Ölçü
*
Kağıt Türü
*
Total:


Açıklama

 

Fotokart Hakkında

Fotokart ile dijital ortamda cep telefonu ile çektiğiniz özel fotoğraflarınızı, profesyonel fotoğraf makinesi ile çektiğiniz fotoğrafları ya da internet üzerinde bulduğunuz görselleri farklı kaliteli kağıt çeşitleri üzerine bastırabilirsiniz. En iyi fotoğraf baskı sonuçları yüksek çözünürlükteki fotoğraf dosyasının kaliteli kağıt üzerine basılması ile elde edilir. Dilerseniz fotoğraflarınızı fotokartlara bastırıp albüm yapabilir veya çerçeveleyip evinize asabilirsiniz.

Göndereceğiniz fotoğrafın çözünürlüğü istediğiniz ölçüden küçükse bu durum baskı kalitesinin düşük gözükmesine neden olabilir. Bundan dolayı lütfen dosyalarınızı uygun çözünürlükte göndermeye özen gösterin. Yüksek çözünürlükteki fotoğraflar daha güzel sonuçlar verecektir.

Sipariş vermek için ürün sayfasındaki dosya yükleme bölümünden fotoğraflarınızı yükledikten sonra ölçü ve adet bilgilerini girin ve siparişinizi oluşturun. Tasarım onay sürecinden sonra hemen baskı süreci başlayacaktır.

Fotokart Siparişi Verilmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Lütfen göndereceğiniz dosyanın uygun çözünürlükte olduğuna dikkat edin.
  • PDF formatındaki dosyalar tercihimizdir.

Sipariş Süreci Nasıl İlerliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fotokart” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir