Renkli Fotokopi

Kategoriler:

10,00 

( 0 yorumlar )
Ölçü *

Kağıt Türü *

Baskı Yönü
Total:


Açıklama

Renkli Fotokopi

Renkli fotokopi için Print Dükkan üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz kağıt boyutunu, gramajını seçin ve baskı adetini girin. Dosyalarınızı ister sipariş formu üzerinden yükleyebilir veya yüksek boyuttaki dosyalarınızın WeTransfer linkini bize gönderebilirsiniz. Renkli fotokopi kaliteli bir şekilde basılır ve kargo ile kapınıza kadar teslim edilir.

Renkli Fotokopi Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Çıktısını almak istediğiniz dosyalar birden fazla ise sipariş formu üzerinden yükleyeceğiniz dosyaları lütfen sıkıştırarak (.zip veya .rar) gönderin.
  • Dosyalarınızın toplamı 50mb’dan büyük ise sipariş formuna WeTransfer linki paylaşabilirsiniz.
  • Girdiğiniz baskı adet sayısı gönderdiğiniz çıktı sayısı ile aynı olmalıdır.
  • Tasarım onayı alındıktan sonra baskıda değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Renkli Fotokopi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir