El İlanı

Kategoriler:

240,00 

( 0 yorumlar )
Tasarım Yönü
Ölçü *

Total:


Açıklama

 

El İlanı Hakkında

El ilanı, firmaların ürün ve hizmet tanıtımlarını yapmak veya kampanyaları duyurmak için genellikle kalabalık bölgelerde dağıttıkları bir basılı reklam aracıdır. Firmalar bastırdıkları el ilanları ile tanınırlık oranlarını arttırdıkları gibi kazançlarını da artırmayı hedeflerler. Bundan dolayı, günümüzde, el ilanları firmaların tanıtımlarını duyurabilmek için sıklıkla kullandıkları pazarlama faaliyetlerinden biri haline gelmiştir.

El ilanı fiyatları hesaplamak firmaların reklam bütçelerinde en zorlandıkları alanlardan birisidir. El ilanı fiyatı hesaplanması boyut, kağıt çeşidi ve baskı adetine göre yapılmaktadır. En uygun el ilanı fiyatlarına Print Dükkan üzerinden ulaşabilirsiniz. El ilanı siparişi vermek için lütfen ürün formunu doldurun. Eğer bir tasarımınız yoksa “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak ekibimizden tasarım desteği alabilirsiniz.

El İlanı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • İlan üzerinde yazılan mesajların kısa ve net olması okunurluk açısından önem taşır.
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF (.pdf) formatında gönderin.
  • Göndereceğiniz tasarım dosyasının vektörel olması, baskı çözünürlüğü açısından önemlidir.
  • İlan üzerindeki yazılı bilgilerin kontrol edilmesi
  • Baskının sıvı temasından korunması açısından selefon kaplama yaptırmak gerekebilir.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Diğer katlamalı el ilanı çeşitleri için broşür ürünümüze göz atabilirsiniz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“El İlanı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir