Kare Kartvizit

Kategoriler:

300,00 

( 0 yorumlar )
Ebat
Kağıt Çeşidi
Adet

WeTransfer Link
50MB'dan büyük olan dosyalarınızı WeTransfer üzerinden gönderip, linki buraya yapıştırabilirsiniz.
Total:


Açıklama

 

Kare Kartvizit Hakkında

Kare Kartvizit diğer standart kartvizitlere kıyasla boyut olarak daha portatif ve minimal çizgide bir tasarıma sahiptir. Ufak boyutları sayesinde kolayca her yere sığabilir ve daha rahat taşınır. Marka bilinirliği açısından fark yaratmak isteyen firmalar için farklı ve dikkat çekici bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Kare kartvizit fiyatları adet bazında hesaplanır. İhtiyacınız olduğu kadar baskı alabilirsiniz. Fiyatlar sipariş adetine paralel oranla daha uygun hale gelir. Kare kartvizit hazırlanırken kullanılan ölçüler genellikle 5 x 5 cm ve 4 x 4 cm’dir. Farklı ölçü seçenekleri için lütfen ekibimiz ile site üzerindeki WhatsApp ikonu üzerinden iletişime geçin.

Kare Kartvizit siparişlerinizi rahatlıkla Print Dükkan üzerinden verebilirsiniz. Ürün formunu doldurduktan sonra dosya yükleme bölümünden tasarımınızı bize göndererek sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer bir tasarımınız yoksa “Tasarım desteği istiyorum.” kutucuğunu işaretleyerek ekimizden tasarım desteği alabilirsiniz. Tasarım onay sürecinden sonra baskılarınız hazırlanır ve kargo ile kapınıza kadar teslim edilir.

Kare Kartvizit Siparişi Verilmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • En net baskı sonucunu elde etmek için tasarım dosyanızı bize vektörel olarak göndermelisiniz.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF formatında gönderin.
  • Kartvizit üzerinde yer alan bilgileri lütfen kontrol edin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Diğer kartvizit çeşitlerini görmek için lütfen kartvizit kategorisini inceleyin.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kare Kartvizit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir