Antetli Kağıt

Kategoriler:

187,00 

( 0 yorumlar )
Kağıt Türü
Kağıt Ebatı
Renk
Tasarım desteği istiyorsanız bize logo ve iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir.
Total:


Açıklama

Antetli Kağıt Hakkında

Antetli kağıt, üzerinde kurumsal firmaların logo, slogan ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kağıtlardır. Kurumsal firmalar prestijli bir görünüm elde etmek için resmi yazışmalarını bu kağıtlar üzerine baskı almaya tercih ederler.

Antetli kağıt baskıları standart olarak 29.7 x 21 cm boyutundaki A4 kağıt üzerine alınır. Antetli kağıt fiyatları kullanılacak kağıt gramajına göre farklılık gösterebilir.

Print Dükkan‘da antetli kağıt siparişi vermek için ürün formunu doldurun, tasarım dosyanızı yükleyin ve siparişinizi oluşturun. Tasarım konusunda desteğe ihtiyacınız varsa “Tasarım desteği istiyorum.” kutusunu işaretleyerek bize sadece logonuzu ve iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Ekibimiz size tasarım konusunda destek olacak ve antetli kağıdınızı tasarlayacaktır.

Antetli Kağıt Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Antetli kağıt tasarımı üzerinde yer alan iletişim bilgilerinin doğru olduğuna dikkat edin.
  • Sade bir tasarım kurumsal kimliğinizi daha olgun gösterecektir.
  • Lütfen tasarım dosyasını CMYK renk modunda çalışın.

 

 

 

Sipariş Süreci Nasıl İlerliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Antetli Kağıt” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir