Ham Bez Çanta

Kategoriler:

350,00 

( 0 yorumlar )
Tasarım Yönü
Baskı Yönü
Total:


Açıklama

 

Ham Bez Çanta Hakkında

Marka bilinirliğini arttırmak adına en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biri olan Ham Bez Çanta için şimdi Print Dükkan‘da kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Marka logonuzu veya markanıza ait tasarımlarınızı A4 boyutunda bez çanta üzerinde baskı alabilirsiniz. Müşterilerinize her zaman kullanabileceği bir promosyon ürün vermek sizi hatırlamasına neden olacaktır. Kullanışlı olması sebebi ile başarılı bir promosyon ürün olan Ham Bez Çanta bastırmak pazarlama gücünüzü arttıracak ve bu da doğrudan satışlarınızın yükselmesini sağlayacaktır.

Ham Bez Çanta’lar sadece kurumsal çözüm olmak zorunda değil, kişisel olarak sevdiğiniz tasarımları bastırabilir günlük olarak kendiniz de kullanabilirsiniz. Tasarımsal olarak zorlandığınız bir nokta olursa dosya yükleme bölümünün altındaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğini tıklayarak ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Sipariş tamamlandıktan sonra ekibimiz size ulaşacak ve tasarım onayı almanızı sağlayacak desteği verecektir.

En uygun fiyatlı Ham Bez Çanta siparişi vermek için hemen ürün sayfasındaki A4 tasarım yönünüzü seçin ve baskı yönünüzü belirleyin. Adet seçtikten sonra tasarımınızı bize gönderin ve gerisini bize bırakın. Tasarım onay sürecinden sonra baskılarınız hazırlanır ve kargo ile size teslim edilir.

Ham Bez Çanta Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Lütfen tasarımlarınızı vektörel veya uygun çözünürlükte çalışmaya özen gösterin.
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışın. Mümkünse bize PDF formatında gönderin.
  • Ham Bez Çanta’nın dokusu ve renginden dolayı tasarımınızdaki beyaz bölgeler ve boş alanlar çantanın rengini alacaktır.
  • Şık bir ürün elde etmek için sade tasarımları tercih edebilirsiniz.

Sipariş Süreci Nasıl İlerliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ham Bez Çanta” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir