Sertifika

Kategoriler:

25,00 

( 0 yorumlar )
Tasarım Yönü
Boyut *

Kağıt Türü
Baskı Yönü
Total:


Açıklama

 

Sertifika Hakkında

Eğitim, seminer veya çeşitli etkinlikler sonucu başarı göstermiş kişilere verilen sertifika tasarımları sertifikayı veren kurumun prestiji açısından önem taşır. Bu sertifikalar ileriki dönemde şahısların iş kabulü veya yeterlilik açısından ibraz edildiği kurumlar tarafından incelenip değerlendirmeye alınır. Bu noktada kurumların ciddiyetini yansıtması açısından sade tasarımların tercih edilmesi tavsiye edilir.

Sertifika fiyatları seçeceğiniz adet ve bastırmak istediğiniz kağıt çeşidine göre farklılık göstermektedir. Print Dükkan‘da sertifikalarınız isteğinize göre 300gr. 1. Hamur veya 350gr. Tuale Fantazi kaliteli kağıt üzerine baskı alınır. Sertifika siparişi vermek için lütfen ürün sayfasındaki formu doldurun. Tasarım desteğine ihtiyacınız olursa “Tasarım desteği istiyorum.” kutucuğunu işaretleyerek ekibimizden destek alabilirsiniz.

Sertifika Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF formatında gönderin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sertifika” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir