Kartpostal Baskı

Kategoriler:

450,00 

( 0 yorumlar )
Tasarım Yönü
Ebat
*
Kağıt Türü
Adet *

WeTransfer Link
50MB'dan büyük olan dosyalarınızı WeTransfer üzerinden gönderip, linki buraya yapıştırabilirsiniz.
Total:


Açıklama

 

Kartpostal Baskı Hakkında

Kartpostal baskı, eski yıllardan günümüze kadar gelmiş, kişilerin sevdiklerine mesaj göndermek için kullandıkları, genellikle bir tarafında resim diğer tarafında ise yazı bulunan kartlardır. İş hayatında ise kurum ve kişilerin arasındaki samimiyetin artmasına vesile olur. Günümüz teknolojisi ile güncel iletişim daha çok sosyal medya üzerinden devam etse de kartpostal manevi değeri yüksek hediyelerden birisi olarak yerini korumaktadır.

Kartpostal baskı fiyatları ürünün basıldığı kağıt türü ve ebatına göre değişiklik gösterir. Standart kartpostal ebatı 10 x 15 cm olarak kabul edilir. Kağıt türü olarak ise 350 gr. mat kuşe veya 300 gr. Tuale Fantazi seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

Print Dükkan‘da kartpostal baskı siparişi vermek çok kolay! Ürün formunu doldurduktan sonra dosya yükleme alanından kartpostal üzerine basmak istediğiniz görseli bize göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz. İster sevdiklerinizin resimlerini, isterseniz de anılarınızı taşıyan yerlerin resimlerini tercih edebilirsiniz.

Kartpostal Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF formatında gönderin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kartpostal Baskı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir