Diplomat Zarf

Kategoriler:

2.200,00 

( 0 yorumlar )
Pencere
Baskı Yönü *

Kağıt Türü
*
Ebat
*
WeTransfer Link
50MB'dan büyük olan dosyalarınızı WeTransfer üzerinden gönderip, linki buraya yapıştırabilirsiniz.
Total:


Açıklama

 

Diplomat Zarf Hakkında

Kurumsal firmaların evrak göndermek için sıklıkla kullandığı diplomat zarflar marka bilinirliği açısından oldukça verimli kırtasiye ürünlerinden biridir. Diplomat zarflar üzerine logonuzu ve iletişim bilgilerinizi bastırarak markanızı göz önüne alabilir ve müşterilerinizin sizinle daha hızlı iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

Ofis ortamının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan diplomat zarf siparişleriniz için Print Dükkan‘ı tercih edebilirsiniz. Diplomat zarf siparişinizi pencereli ve penceresiz olmak üzere 2 çeşit olarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için ürün sayfasındaki formu doldurun. Pencere tercihinizi belirledikten sonra istediğiniz adeti girin ve tasarım dosyanızı dosya yükleme bölümüne yükleyerek siparişinizi oluşturun. Dilerseniz ekibimizden tasarım desteği alabilirsiniz. Tasarım desteği almak için “Tasarım desteği istiyorum.” kutucuğunu işaretleyebilirsiniz. Ekibimiz sizinle iletişime geçerek taleplerinizi değerlendirip sizin için tasarımınızı hazırlayacaktır.

Diplomat Zarf Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Zarf üzerine bastırmak istediğiniz iletişim bilgilerinin doğru olduğuna dikkat edin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diplomat Zarf” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir