Kraft Kartvizit

Kategoriler:

350,00 

( 0 yorumlar )
Tasarım Yönü
Kağıt Türü
Adet

WeTransfer Link
50MB'dan büyük olan dosyalarınızı WeTransfer üzerinden gönderip, linki buraya yapıştırabilirsiniz.
Total:


Açıklama

Kraft Kartvizit Hakkında

Doğal görünümü ile diğer tüm kartvizit baskılarına göre daha organik bir yapıya sahip bir kartvizit türüdür. Kraft kağıdı üzerine baskı alınarak hazırlanmaktadır. Kraft kartvizit hemen hemen tüm sektörlerin baskı için seçtiği ekolojik bir kağıt seçimi haline gelmiştir. Tasarım noktasında kraft kağıt üzerinde siyah tonlar tercih edilirse şık bir sonuç elde edilebilir.

Kraft kartvizit için kullanılan genel ölçü standart kartvizit ölçüsü olan 8.5 x 5.5 cm’dir. Kraft kartvizit fiyatları adet bazında hesaplanır. Yüksek adette yapılması önerilmektedir. 500 adet veya 1.000 adet genellikle tercih edilmektedir. 

En uygun fiyatlarla kraft kartvizit sahibi olmak için sitemiz Print Dükkan üzerinden hemen hızlıca online sipariş verebilirsiniz. Eğer bir tasarımınız bulunmuyorsa “Tasarım desteği istiyorum.” kutucuğuna tıklayarak ekibimizden tasarım desteği alabilirsiniz.

Kraft Kartvizit Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Tasarımınızı hazırlarken renk seçimi sırasında arka planın kraft rengi olacağını göz önünde bulundurmalısınız.
  • En net baskı sonucunu elde etmek için tasarım dosyanızı bize vektörel olarak göndermelisiniz.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF formatında gönderin.
  • Kartvizit üzerinde yer alan bilgileri lütfen kontrol edin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Diğer kartvizit çeşitlerini görmek için lütfen kartvizit kategorisini inceleyin.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kraft Kartvizit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir