Masa Bayrağı

Kategoriler:

240,00 

( 0 yorumlar )
Ebat
*
Baskı Yönü
*
Adet *

Total:


Açıklama

 

Masa Bayrağı Hakkında

Masa bayrağı, kurum ve kamu kuruşlarının yanı sıra prestijli kurumsal firmaların tercih ettiği, çoğu zaman üstüne logo veya firma adının bastırıldığı, masa üzerinde şık bir görünüm elde etmek için kullanılan bir bayraktır. Masa bayrakları genellikle şirket temsilcilerinin masalarında, toplantı masalarında, fuar ve organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Bu bayrakların bulunduğu masadaki çalışanlar şirketi temsil ederler. Çoğu zaman firma bayraklarının yanında Türk bayrağı eşlik eder.

Saten kumaştan üretilen düz masa bayraklarının standart ölçüsü 15 x 22.5 cm’dir. Görünebilirlik açısından bayrağın her iki yüzüne de baskı alınmaktadır. Masa bayrakları ayakları ile birlikte satılmaktadır.

Sizin için en uygun masa bayrağı siparişinizi Print Dükkan üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz. Ürün sayfası üzerinden sipariş formundaki dilediğiniz ölçüyü seçin ve adeti girin. Masa bayrağı üstüne bastırmak istediğiniz logonuzu yükleyerek siparişinizi oluşturun. Tasarım onayından sonra masa bayraklarınız ekibimiz tarafından hazırlanır ve kargo ile kapınıza kadar teslim edilir.

Masa Bayrağı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Masa bayrağı üzerine basılmasını istediğiniz logoyu mümkünse vektörel yoksa lütfen uygun çözünürlükte gönderin.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya .pdf formatında gönderin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamaz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Masa Bayrağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir