Teşekkür Kartı

Kategoriler:

250,00 

( 0 yorumlar )
Kağıt Türü *

Ölçü
Total:


Açıklama

 

Teşekkür Kartı Hakkında

Teşekkür kartı çoğunlukla e-ticaret yapan firmaların müşterilerine gönderdikleri ürün kutuları içine koydukları kartlardır. Firmalar bu kartlar üzerine indirim kodları bastırarak satışlarını artıracak kampanya çalışmaları yapabilirler. Teşekkür kartları hediye paketleri içerisinde de kullanılabilir. Sevdiklerinize hediye gönderirken yanında özel not göndermek için bu kartları kullanabilirsiniz.

Teşekkür kartı fiyatları basıldığı kağıt türü ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Kartların standart boyu 8 x 5 cm’dir fakat bunun dışında talep üzerine özel boyutlarda da baskı yapılabilir.

Print Dükkan üzerinden teşekkür kartı vermek için lütfen ürün sayfasındaki formu doldurun. Kağıt türünü ve ebatını seçtikten sonra tasarım dosyanızı yükleyerek siparişinizi oluşturun. Tasarım desteği isterseniz “Tasarım desteği istiyorum.” kutucuğunu tıklayabilirsiniz. Tasarım onayı alan siparişiniz baskı sürecine girer. Baskılarınız bittikten sonra paketlenerek kargo ile kapınıza kadar teslim edilir.

Teşekkür Kartı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF formatında gönderin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Teşekkür Kartı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir