Siyah Beyaz Fotokopi

Kategoriler:

5,00 

( 0 yorumlar )
Ebat *

Kağıt Türü
Baskı Yönü
Cilt

Total:


Açıklama

Siyah Beyaz Fotokopi Hakkında

Evde siyah beyaz fotokopi çıktısı almak kartuş masrafı açısından evde maliyetli olabilir. Ofis tipi bir yazıcınız yoksa kartuş masraflarınızın kısa sürede yazıcı ücretinin üstüne geçtiğini göreceksiniz. Ayrıca artık çıktılarınız için kapı kapı kırtasiye veya ozalitçi aramanıza gerek yok. Siyah beyaz fotokopilerinizi rahatlıkla Print Dükkan üzerinden online olarak alabilirsiniz.

Siyah beyaz fotokopi fiyatları baskı adet sayısı ve kağıt türüne göre değişiklik gösterir. Sipariş vermek için ürün formunu doldurun ve dosyanızı bize gönderin. Çıktılarınızı tek yüze veya arkalı önlü olarak bastırabilirsiniz. Destek talebiniz olursa site üzerindeki WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siyah Beyaz Fotokopi Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Lütfen adet sayısını doğru giriniz. Dosyanızdaki sayfa sayısı ile fotokopi adetinizin aynı olmasına dikkat edin.
  • Lütfen dosyanızı Word (.docx) veya PDF (.pdf) formatında gönderin.
  • Onay alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Beyaz Fotokopi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir