Roll Up Banner

3.000,00 

( 0 yorumlar )
Ebat
Materyal
*
WeTransfer Link
50MB'dan büyük olan dosyalarınızı WeTransfer üzerinden gönderip, linki buraya yapıştırabilirsiniz.
Total:


Açıklama

 

Roll Up Banner Hakkında

Çoğu zaman fuarlarda kurulan standların yanında karşımıza çıkan Roll Up Banner, lansman veya tanıtım faaliyetlerinde sıkça kullanılan basılı pazarlama ürünlerinden bir tanesidir. Marka bilinirliğini arttırmak açısından oldukça kullanışlıdır. Sarma mekanizması sayesinde her ortamda basit bir şekilde kolayca kurulup kaldırılabilmektedir. Bu ürün üzerine logonuz ile birlikte tanıtımını yapmak istediğiniz hizmet veya ürünü anlatan görsel ve metni baskı alabilirsiniz.

Roll Up Banner fiyatları ebatlarına göre değişiklik gösterir. Bu ürün için standart ebatlar 85 x 200 cm veya 100 x 200 cm olarak kabul edilmiştir.

Print Dükkan‘da sipariş vermek oldukça basit! Ürün formunu doldurduktan sonra tasarımı bize göndererek sipariş oluşturun. Tasarımınız yoksa “Tasarım desteği istiyorum.” kutucuğuna tıklayarak ekibimizden tasarım desteği alabilirsiniz.

Roll Up Banner Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyanızı CMYK renk modunda çalışmalısınız.
  • Lütfen tasarım dosyanızı illustrator (.ai), photoshop (.psd) veya PDF formatında gönderin.
  • Tasarım onayı alan siparişleriniz üzerinde baskı sürecine geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Roll Up Banner” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir