Dergi

Kategoriler:

948,00 

( 0 yorumlar )
Ölçü
*
Sayfa Sayısı *

Kapak Kağıt Türü
Selefon
Total:


Description

 

Dergi Baskı Hakkında

Dergi, belirli aralıklarla yayınlanan, farklı içerikler bulunduran periyodik yayınlardır. Firmalar, pazarladıkları ürünleri veya verdikleri hizmetleri detaylı olarak anlatmak adına metin ve görsel içerikler hazırlayıp bunları dergilerde basılı olarak yayınlamaktadırlar. Günümüzde bu faaliyet ne kadar dijital ağırlıklı olarak sosyal medya mecralarında yapılsa da basılı materyal hala yerini korumaktadır.

Eğer siz de dergi baskısı almak istiyorsanız bunu printdukkan.com üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürün detaylarını girin ve tasarım dosyanızı gönderin. Tasarım onayı verildikten sonra baskı sürecine geçilir ve dergileriniz hazır olduktan sonra kapınıza kadar teslim edilir. Yardıma ihtiyacınız olursa sipariş oluştururken “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayabilir veya öncesinde bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dergi Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Lütfen tasarım dosyasını uygun çözünürlükte, mümkünse vektörel olarak çalışın.
 • Tasarım dosyasını CMYK renk modunda çalıştığınıza dikkat edin.
 • Tasarım dosyasında bıçak izi (bleed area) ayarlarını yapmayı unutmayın.
 • Dergi tasarımında ürün veya hizmetlerinize anlaşılabilir ve net olarak yer verdiğinizden emin olun.
 • Tasarımda kurumsal kimliğinize yer verin.
Yüksek Adet Baskı Talebi Oluştur

Eğer adet talebiniz fazla ise aşağıdaki bölümden bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Sipariş Süreci Nasıl İlerliyor?

   

  Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

  Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

  1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

  İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

  Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

  2. Tasarım Onay Süreci

  Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

  Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

  3. Baskı Süreci ve Kargo

  Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

  Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

  Reviews

  0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

  Rated
  0%
  Rated
  0%
  Rated
  0%
  Rated
  0%
  Rated
  0%
  Submit Review

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Dergi”

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir