Tabaka Baskes Etiket

Kategoriler:

350,00 

( 0 yorumlar )
Ebat *

Total:


Açıklama

 

Tabaka Baskes Etiket Hakkında

Tabaka Baskes Etiket ile farklı etiket tasarımlarınızı tek sayfa üzerinde baskı alabilirsiniz. Etiket tasarımlarınızı A3, A4 veya 33×48 cm boyutlarına yerleştirdikten sonra kesim çizgilerini belirleyin ve dosyanızı ürün sayfasındaki dosya yükleme bölümüne yükleyerek siparişinizi oluşturun. Tasarım onay sürecinden sonra etiketleriniz baskıya alınır ve kargo ile size teslim edilir. Etiketlerinizi kesim çizgilerini belirlediğiniz alandan kolaylıkla çıkarıp yapıştırabilirsiniz.

Tabaka Baskes Etiket Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Tasarım dosyasının mümkünse vektörel veya uygun çözünürlükte olduğuna dikkat edin.
  • Çalışılan tasarım dosyasının CMYK renk formatında olması gerekmektedir.
  • Lütfen dosyalarınızı PDF formatında yükleyin.

Diğer etiket çeşitleri için lütfen Etiket/Sticker bölümüne göz atın.

Sipariş Süreci Nasıl İlerliyor?

 

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Print Dükkan’da sipariş süreci; ürün seçimi ve ürün özelliklerini içeren formu doldurarak sipariş oluşturulması, tasarım onayı, baskı ve kargo olmak üzere 3 bölümden oluşur. Süreç boyunca desteğe ihtiyacınız olursa çalışma saatleri içerisinde bize sitemizde sağ altta bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden hemen veya [email protected] üzerinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

1. Ürün Seçin ve Formu Doldurun

İstediğiniz Print Dükkan baskı ürününü seçtikten sonra ürün sayfasındaki formu istediğiniz özelliklere göre doldurun ve tasarımınızı bize ister WeTransfer, ister dosya yükleme bölümünden göndererek siparişinizi oluşturun.

Eğer bir tasarımınız yoksa formdaki “Tasarım desteği istiyorum.” seçeneğine tıklayarak tasarım onayı sürecinde ekibimizden destek alabilirsiniz. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan “Tasarım Notu” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ürün tasarımınız taleplerinize göre özenle hazırlanarak onaylanır.

2. Tasarım Onay Süreci

Siparişiniz oluşturulduktan sonra basılacak ürünün tasarım dosyası ekibimiz tarafından incelenir. Siparişinizi oluştururken tasarım desteği istemişseniz bu süreçteki revizyonlar tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğer tasarım size aitse, baskı sürecini etkileyebilecek eksik veya hatalı kısım varsa baskıya geçilmeden önce tarafınıza WhatsApp veya email yoluyla bildirilir.

3. Baskı Süreci ve Kargo

Tasarımınız ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra baskı sürecine geçilir.

Ürünlerin baskı süresi adet ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Baskı bittikten sonra, standart veya ekspress kargo seçeneklerine göre teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Değerlendirmeler

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tabaka Baskes Etiket” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir